Często zadawane pytania

Jaki wygląda prowadzone przez Was wesele ?

Oto orientacyjne informacje:

- Na salę weselną przyjeżdżamy ok. 1,5 godziny przed planowanym rozpoczęciem uroczystości , aby móc na spokojnie rozstawić cały sprzęt i go przetestować.
- Nowożeńców i przybyłych gości witamy na sali grając marsza weselnego, wokalista-wodzirej prowadzi konferansjerkę. Goście piją zdrowie Pary Młodej , po czym siadają do stołów. My gramy kilka spokojnych utworów , a pozostałej części "obiadu" towarzyszy odtwarzana w tle muzyka.
- Po posiłku Młoda Para rozpoczyna pierwszy taniec.
- Utwory gramy w setach. Każdy set składa się z 6 -10 utworów (ok. 40 minut), po którym następuje krótka przerwa (około 10 minut), z odtwarzaną muzyką w tle. Długości setów i przerw są również zależne od czasów podawania ciepłych posiłków.
- Około północy rozpoczynamy oczepiny. Standardowo - rzucanie muchą i welonem , wybór nowej Młodej Pary. Do tego zabawy typu konkurs śmiesznego tańca. Na życzenie zbieramy "na wózek", prowadzimy podziękowania dla Rodziców. Nie chcielibyśmy zdradzać szczegółów oczepin , prosimy nam zaufać w tym względzie , a będzie miło i sympatycznie :) Takie oczepiny trwają ok. 45 minut. Oczywiście możemy dostosować program oczepin do Państwa preferencji. Nie prowadzimy zabaw stawiających gości w niezręcznej sytuacji.
- W trakcie wesela wprowadzamy również małe urozmaicenia, mające na celu integrację gości.
Trzeba zaznaczyć , że nie jesteśmy zespołem, który ogranicza się tylko do grania.
Prowadzimy zabawy, wznosimy toasty, zachęcamy gości do tańca.

W jaki sposób można was zamówić na wesele ?

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Jeśli jest to możliwe prosimy o maile, gdyż jest to dla nas wygodniejsze.
Korespondencja jest wówczas zapisana, można zawsze do niej wrócić i przypomnieć sobie co już ustaliliśmy. Prosimy nie pisać i nie dzwonić w sprawie terminów, które w terminarzu oznaczone są jako niedostępne. Jeśli są Państwo zdecydowani, wówczas podpisujemy umowę. Jeśli wesele jest gdzieś dalej, wtedy nie ma sensu jechać kilkadziesiąt kilometrów - możemy to załatwić korespondencyjnie (przesyłając skan umowy przez e-mail). Oczywiście jeśli mają Państwo takie życzenie to możemy się spotkać osobiście i zademonstrować się na żywo oraz pokazać nasze dema na płytach DVD. Szczegóły ustalamy zwykle w tygodniu przed weselem - mailowo, telefonicznie lub na spotkaniu. Z doświadczenia wiemy, że wcześniejsze szczegółowe ustalenia nie mają sensu, gdyż do czasu uroczystości "Młodzi" zdążą jeszcze kilka razy zmienić zdanie w wielu kwestiach.

Z jakim wyprzedzeniem należy was zamówić ?

Im wcześniej, tym lepiej. Czasem bywa tak, iż termin odległy np. o kilkanaście miesięcy już za tydzień może być akurat zajęty przez inną parę, a czasem pozostaje wolny przez dłuższy czas.

Czy mogę zarezerwować dany termin na tydzień ?

Termin można zarezerwować tylko na okres 1-3 dni. Mamy sporo złych doświadczeń w tym temacie, dlatego prosimy dać znać, gdy będą już Państwo konkretnie zdecydowani, a wtedy powiadomimy o dostępności terminu na daną chwilę. Osoba zdecydowana, której zależy na zespole, umawia się z nami na następny dzień i załatwia wszystko od ręki lub korespondencyjnie

Czy gracie na poprawinach ?

Tak

Czy można was gdzieś zobaczyć na żywo ?

Owszem, jeśli gramy koncert plenerowy, dostępny dla wszystkich. Jeśli takowy się zdarzy, wówczas informujemy o tym w dziale Terminarz lub na naszym Blogu.

Czy możemy ustalić przebieg oczepin , całego wesela ?

Tak można , ale warto w tej kwestii zaufać zespołowi. Wiemy co robić, by było miło , sympatycznie i wesoło. Zawsze też można rzucić nam słówko w trakcie wesela.

Czy moglibyście zagrać coś spoza waszego repertuaru ?

Możemy opracować kilka utworów na życzenie , specjalnie dla Was , ale w zakładce ,, Repertuar ,, nie jest wymieniony cały repertuar i możemy mieć te utwory w naszym archiwum .

Chcielibyśmy zatańczyć pierwszy taniec do naszego wybranego utworu.

W tym wypadku polecamy po prostu odtworzenie oryginału z CD lub mp3. To dość częsta praktyka w przypadku pierwszego tańca i w niczym nie ujmuje Młodej Parze ani zespołowi.

Czy gracie na błogosławieństwie , wyprowadzeniu z domu panny młodej ?

Tak , gramy ale jest to opcja dodatkowo płatna 150 zł.

Czy wychodzicie do stołów z piosenką biesiadną ?

Tak

Czy gracie tylko na weselach ?

Oczywiście nie tylko. Graliśmy też plenerowe koncerty (na festynach , dniach miast) , kameralne bankiety dla firm , oczywiście bale i zabawy.

Czy posiadacie na wyposażeniu światła , kolorofony , dym itp. ?

Tak

Skąd taka nazwa zespołu ?

Gramy muzykę żywiołową , szybką , mamy sporo numerów latino amerykańskich. Stąd nasza nazwa zespołu.